Hydraulik Warszawa  
      601 30 69 07
Rok Założenia 1997 
 
   O nas      Kotły gazowe
Hydraulik Ochota 
601 30 69 07

Montaż  kotłów gazowych, sprzedaż (Duże Rabaty )
Konserwacje instalacji sanitarnych w budynkach 
P
 
Kotły gazowe kondensacyjne Junkers oraz innych firm mają największą sprawność wśród wszystkich kotłów gazowych dostępnych na rynku. Wynosi ona nawet 107-109% w stosunku do starszych kotłów atmosferycznych .
Tak wysoka sprawność oraz zastosowanie automatyki pogodowej do sterowania pracą kotła i całej instalacji grzewczej przekłada się na mniejsze zużycie gazu i niższe 0 20-30% rachunki za ogrzewanie.
 
Kotły kondensacyjne wyposażane są w palniki z modulacją płomienia. Oznacza to, że pracują one w szerokim zakresie mocy - od nawet 20 do 100% mocy, dostosowując ją płynnie do rzeczywistego zapotrzebowania budynku na ciepło.
 
Kotły kondensacyjne są najsprawniejszymi i najtańszymi w eksploatacji urządzeniami grzewczymi spośród wszystkich kotłów gazowych. Specjaliści KAPE (Krajowej Agencji Poszanowania Energii) szacują, że okres zwrotu dodatkowych nakładów na zakup kotła kondensacyjnego zamiast klasycznego kotła gazowego waha się między 4 a 6 lat. Przy najkrótszym średnim czasie eksploatacji kotła gazowego wynoszącym 16 lat, jest to naprawdę niewiele i na pewno warto wziąć tę opcję bardzo poważnie pod uwagę przy projektowaniu instalacji w nowym budynku lub wymianie dotychczasowej w istniejącym już budynku. 
     Dodatkowo kotły kondensacyjne są najbezpieczniejszym gazowym urządzeniem grzewczym, gdyż posiadają tzw."zamkniętą komorę spalania", gdzie proces spalania gazu jest całkowicie odizolowany od otoczenia. Z racji tego może być zamontowany nawet w kuchni i zabudowany szafką.
  PPrzeglądy kotłów gazowych .